Alışveriş Hakkında

rsaka.com internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için nakliye/kargo ücreti müşteriden talep edilmektedir. Nakliye ve kurulum ücretleri için buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler içerisinde kurulum gerektiren modüller mevsutsa uzman ekibimiz sayesinde nakliye sırasında evlerinize ücretli bir şekilde kurulum sağlanıyor.

Sipariş etmiş olduğunuz ürün şayet elimizde mevcut ise hemen kargolama işlemlerine başlanıyor fakat ürün mevcut değil ise ivedi bir şekilde üretim birimimiz ile iletişime geçip ürünün üretim aşaması başlatılmış oluyor.

Evet, RSAKA’dan satılan her ürün için fatura kesilmektedir.

Ürünün stoktaki durumuna ve nakliyenin gideceği bölgelere göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 30 gün içinde satın almış olduğunuz ürün yaşam alanlarınızda yerini alacaktır. Detaylı bilgi için +90 534 549 04 69 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evet, Avrupa’da ülke farketmeksizin nakliye ve kurulum müşteriye ait olmak üzere gönderim sağlıyoruz. Yine bu konuda sürecin işleyişi ve nakliye maliyetleri hakkında bilgi almak için +90 534 549 04 69 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödeme Hakkında

rsaka.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartınızdan ve hesap kartınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürünü havale yolu ile ödeme yapmak istiyorsanız bizlere ulaşarak banka bilgilerimizi isteyebilirsiniz. Bu konuda detaylı olarak bilgi almak isterseniz +90 534 549 04 69 numaralı telefondan bizlere ulaşınız.

İndirim ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.